Strona główna » O firmie » Wydarzenia

PEPEES S.A. MECENASEM SPORTU

PEPEES S.A. jest głównym sponsorem zawodniczki Łomżyńskiego Klubu Kyokushin Karate Anny Kaczyńskiej .
Ania pochodzi z Łomży, karate kyokushin pod okiem sensei Dariusza Syrnickiego trenuje od 1994r. W swojej karierze zdobyła wiele prestiżowych tytułów i nagród, jest m.in. dwukrotną v-ce mistrzynią Europy w kategorii ciężkiej, trzykrotną brązową medalistką w kategorii open. W marcu tego roku nasza Firma udzieliła zawodniczce wsparcia finansowego umożliwiając start w Mistrzostwach Świata Kobiet w Karate Kyokushin w kolebce karate w Japonii. W maju w Volos (Grecja) na XXI Mistrzostwach Europy Ania zdobyła brązowy medal w kategorii +65kg, a 23 czerwca b.r. zajęła pierwsze miejsce w Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Ameryk w Karate Kyokushin w Nowym Yorku.

Gratulujemy Ani osiągnięć, życzymy dalszych sukcesów i cieszmy się, że możemy wspierać rozwój jej kariery sportowej.

2007-07-18 11:50 Opublikował: Szymon Janucik