Strona główna » Plantatorzy

Umowy kontraktacji – aktualności.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES w Łomży informuje, że z powodzeniem dobiegł końca proces kontraktacji ziemniaków skrobiowych na sezon 2017. PEPEES jako jeden z największych w Polsce producentów skrobi ziemniaczanej, poprzez gwarancje przejrzystych i partnerskich zasad współpracy – wysoką cenę i terminową płatność - po raz kolejny pozyskał do współpracy doświadczonych plantatorów prowadzących produkcję ziemniaka skrobiowego.
Należy podkreślić, że poziom kontraktacji przewyższa wartość z lat ubiegłych oraz co istotniejsze – PEPEES zapewnia dostawy kwalifikowanego materiału sadzeniakowego oraz środków ochrony roślin. W dłuższej perspektywie zapewnia to poprawę jakości rynku skrobi w Polsce i możliwość konkurowania z rynkiem europejskim, co jest celem zarówno przedsiębiorstwa, jak i naszych plantatorów.
PEPEES pragnie wyrazić podziękowanie i przekonanie, że kolejny rok współpracy pozwoli uzyskać pełną satysfakcję zawodową i finansową oraz życzy wszystkim naszym Plantatorom optymalnej pogody i uzyskania maksymalnych plonów ziemniaków o wysokiej jakości i skrobiowości.


Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES

2017-04-19 14:58 Opublikował: Szymon Janucik