Strona główna » O firmie » Wydarzenia

Relacja z Dnia Dziecka w PEPEES S.A.

W dn. 02.06. 2017 łomżyńskie dzieci świętowały Dzień Dziecka zorganizowany przez firmę PEPEES S.A. Wydarzenie odbyło się w godzinach 9:00-12:00 w siedzibie firmy, przy ulicy Poznańskiej 121.

Dzień Dziecka to doskonała a zarazem szczególna okazja, aby dorośli wraz z dziećmi mogli wspólnie cieszyć się i celebrować beztroski czas dzieciństwa. Dlatego też firma PEPEES S.A.
z tej okazji zorganizowała wydarzenie dla najmłodszych i ich opiekunów. Na uczestników czekało moc wrażeń i wiele atrakcji. Wszystkim „milusińskim” czas umilali animatorzy – przebrani w stroje klaunów - którzy poprowadzili serię ciekawych konkursów, gier i zabaw. Podczas wydarzenia dzieci mogły pomalować sobie buzie, zamknąć w bańce mydlanej, wykazać się artystycznie - malując ziemniakami kolorowanki, oraz wykazać umiejętnościami tanecznymi. Niespodziewanym gościem specjalnym wydarzenia był Lew Leon, który swoją obecnością sprawił najmłodszym wiele radości. Oczywiście dla głodnych i spragnionych nie zabrakło orzeźwiających napojów i sycących przekąsek. W kontekście różnorodnego harmonogramu zabaw i przygotowanych animacji minione wydarzenie na długo pozostanie
w pamięci wszystkich uczestników.

* * *

Szanowni Państwo,
W imieniu Zarządu firmy PEPEES S.A. pragniemy podziękować Państwu i dzieciom za udział
w dn. 02.06 i wspólne świętowanie Dnia Dziecka w siedzibie firmy. Było nam niezmiernie miło gościć wszystkich przybyłych w tym szczególnym dla dzieci dniu. Mamy nadzieję, że piątkowe wydarzenie na długo zapadnie w pamięci tak dzieci jak i przybyłych opiekunów. Cieszymy się tym bardziej, że mieliśmy możliwość sprawić radość i wywołać uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników wydarzenia.
Z poważaniem
Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A.
pepees@pepees.pl
+48 86 21-55-801
+48 86 21-55-8022017-06-12 13:27 Opublikował: Przemysław Modzelewski