Strona główna » O firmie » Wydarzenia

Wspieramy potrzebujących ziemi łomżyńskiej

Staramy się, aby w natłoku codziennych obowiązków nie zapominać o ludziach czekających na pomoc. Szczególnie istotne jest dla nas niesienie pomocy mieszkańcom ziemi łomżyńskiej i okolic.
Z przyjemnością przekazaliśmy środki finansowe dla Domu Pomocy Społecznej im. Wiktorii Kowalewskiej w Łomży, który prowadzony jest przez Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Okręgowy w Łomży.
Placówka jest jednostką organizacyjną pomocy społecznej, która świadczy całodobową opiekę o zasięgu ponadgminnym. Ośrodek przeznaczony jest dla 30 kobiet i mężczyzn w podeszłym wieku. Ciekawa historia budynku także zachęca do zainteresowania się bliżej funkcjonowaniem placówki, gdyż Wiktoria Kowalewska przeznaczyła budynek na działalność charytatywną, z myślą o niesieniu pomocy biednym, ciężko doświadczonym przez los. W budynku mieści się także Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej, który niesie pomoc mieszkańcom okolicy.
W związku z licznymi potrzebami placówki, zdecydowaliśmy o przeznaczeniu środków finansowych na najpilniejsze potrzeby, takie jak zakup środków higienicznych, podkłady jednorazowego użytku, środki opatrunkowe i ortopedyczne.
Liczy się każda pomoc, dlatego zachęcamy do wsparcia Domu Pomocy Społecznej w Łomży.
Wpłaty można dokonać na numer konta: PKO BP S.A. 59 1020 1332 0000 1802 0244 7118

2017-10-25 11:49 Opublikował: Przemysław Modzelewski