Strona główna » O firmie » Wydarzenia

„Festiwal ziemniaka” w Łomży – Pepees wspiera szczytne cele

29 października 2017 roku odbędzie się „Festiwal ziemniaka”, organizowany przez Stowarzyszenie „Quźnia Dzieciom”, którą to imprezę mamy zaszczyt wesprzeć finansowo.

Głównym celem eventu, poza licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych jest zebranie środków finansowych na zakup sprzętu do hipoterapii i zapewnienie bezpłatnych zajęć rehabilitacyjnych dla najbardziej potrzebujących dzieci. „Festiwal ziemniaka” będzie obfity w konkursy z nagrodami, zabawy integracyjne, koncert, będzie kącik artystyczny oraz darmowe przejazdy kucykiem i bryczką. Podczas wydarzenia będzie także możliwość wylicytowania prac przygotowanych przez uczniów Liceum Plastycznego w Łomży.
„Festiwal ziemniaka” to w dużej mierze promocja polskiej kuchni i odkrywanie nowych smaków i najróżniejszych sposobów przygotowania ziemniaka.

Stowarzyszenie „Quźnia Dzieciom” działa z powodzeniem już od kilku lat,  organizując zajęcia dla uczniów potrzebujących hipoterapii, ale także dla miłośników koni. Organizacja swoimi działania pragnie wspierać zdrowy tryb życia i propagować aktywność sportową wśród dzieci i młodzieży z Łomży i Powiatu Łomżyńskiego. Stowarzyszenie pragnie poprzez „Festiwal ziemniaka” poszerzyć grono podopiecznych ośrodka, ale także promować jazdę konno jako alternatywę dla biernego spędzania czasu wśród młodego pokolenia.

W imieniu Organizatorów, serdecznie zapraszamy na event i zachęcamy do wsparcia finansowego ośrodka i umożliwienie rehabilitacji dzieciom z Łomży i okolic.
 

2017-10-27 09:34 Opublikował: Przemysław Modzelewski