Strona główna » O firmie » Wydarzenia

PEPEES S.A. zaprasza na świąteczną iluminację Starego Rynku w Łomży!

W tym roku Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. zadbało o świąteczną iluminację w jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Łomży, jakim jest Stary Rynek. 1 grudnia 2017 roku łomżyńska starówka zalśniła barwami burgundu i srebra oraz paletą innych kolorów.

Gigantyczna bombka z logo PEPEES S.A. zostanie umieszczona na Starym Rynku w Łomży i będzie atrakcją dla mieszkańców aż do 28 stycznia 2018 roku.
Początek grudnia to czas, w którym Łomża zaczyna mienić się świątecznymi barwami, a w powietrzu czuć magię świąt. Wyjątkowe dekoracje sprawią, że ulice naszego miasta jeszcze bardziej zachęcać będą do rodzinnych spacerów, wspólnych zdjęć i zabaw.
Miasto Łomża zadbało także o liczne atrakcje, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli cieszyć się klimatycznym wystrojem, a świąteczny nastrój zagości nie tylko w domach, ale także na ulicy.
Naszemu przedsiębiorstwu zależy na tym, aby umilać czas lokalnej społeczności, wśród których są także pracownicy PEPEES S.A.. Chcemy, aby ulice naszego miasta wprawiały w świąteczny nastrój, który powinien być także czasem spokoju i odpoczynku.
Jednocześnie uliczne ozdoby sprawią, że łomżyńskie ulice będą atrakcyjne zarówno dla mieszkańców, jak i osób odwiedzających nasze miasto.
Widząc ogromną potrzebę wspierania tego typu atrakcji, już teraz dzięki uprzejmości Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji Urzędu Miejskiego w Łomży, zarezerwowaliśmy miejsce na podobną iluminację na kolejne lata.2017-12-05 10:18 Opublikował: Szymon Janucik