Strona główna » O firmie » Wydarzenia

Prezes Wojciech Faszczewski wyróżniony w kategorii Menedżer Roku 2016!

Mamy zaszczyt poinformować, iż Kurier Poranny przyznał Przedsiębiorstwu Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. wyróżnienie w kategorii Menedżer Roku 2016. Jesteśmy zaszczyceni i kolejny raz mamy poczucie, że nasza ciężka praca jest doceniona, a efekty widoczne także dla innych.

Powyższe wyróżnienie to jedna z kilku kategorii Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw, która w tym roku kolejny raz wyłoniła najlepszych z regionu. Inicjatorem i organizatorem gali wręczenia nagród jest Kurier Poranny, jeden z największych tytułów prasowych w regionie.
Złota Setka Podlasia to ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się podlaskich przedsiębiorstw. Głównym kryterium są dane finansowe, zebrane skrupulatnie przez profesjonalną firmę wywiadowczą.
Tegoroczna, już ósma edycja wręczenia nagrody Menedżer Roku to jedyna kategoria indywidualna. Kandydatów do nagrody typują największe organizacje okołobiznesowe z regionu, spośród zgłoszeń wybranych jest pięć podmiotów z największą liczbą wskazań.
Tym bardziej jest nam miło, że do grona znamienitych podlaskich przedsiębiorców zostaliśmy wytypowani przez niezależne podmioty.
Dzięki takim inicjatywom wierzymy, że nasza działalność zarówno biznesowa, jak i społeczna doceniona jest przez środowisko zewnętrzne, co z pewnością będzie nas jeszcze bardziej motywować do dynamicznego rozwoju, a dalej do budowania silnego Podlasia.

2017-12-05 10:50 Opublikował: Szymon Janucik