Strona główna » O firmie » Wydarzenia

Dzieciaki z Przedszkola nr 15 obdarowane przez Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A.

18 grudnia 2017 roku w Przedszkolu nr 15 w Łomży odbyła się akcja gwiazdkowa, w całości zorganizowana przez PEPEES S.A. Celem wydarzenia było wprowadzenie świątecznej atmosfery i wspólna zabawa z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta.

Pierwsza część spotkania upłynęła na wspólnym kolędowaniu, tańcach i zabawie. Przedszkolaki otrzymały także domowe pierniki, które następnie własnoręcznie zostały przez nich udekorowane.
Punktem kulminacyjnym wydarzenia była wizyta Świętego Mikołaja, który wywołał na twarzach dzieciaków radosne uśmiechy. Mikołaj porozmawiał z każdym dzieckiem, następnie każdemu z nich wręczył świąteczny upominek.
Ponadto PEPEES S.A. w ramach świątecznej pomocy ufundował dla Przedszkola zabawki i przedmioty, które umilą dzieciakom codzienny pobyt w placówce i pozwolą kreatywnie spędzać czas.
W organizacji spotkania pomogła agencja artystyczna Free Art Studio, której przedstawiciele koordynowali zabawę i zachęcali dzieci do aktywności podczas akcji gwiazdkowej.
Jest nam niezwykle miło, że nasza inicjatywa spotkała się z przychylnością i dużym uznaniem ze strony Dyrekcji Przedszkola.
Jesteśmy przekonani, że najmłodsi mieszkańcy Łomży długo będą wspominać fantastyczną atmosferę i szaloną zabawę, zaś przekazane upominki sprawią wiele radości w nowym roku.

2017-12-21 14:55 Opublikował: Przemysław Modzelewski