Strona główna » O firmie » Wydarzenia

Prezes PEPEES S.A. Wojciech Faszczewski laureatem nagrody Wektora 2017!

13 stycznia 2018 Wojciech Faszczewski - Prezes PEPEES S.A., odebrał z rąk Prezydenta Pracodawców RP Andrzeja Malinowskiego nagrodę Wektora 2017 za imponującą ekspansję zagraniczną firmy, a także za szerokie działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wektory i Super Wektory to nagrody przyznawane od 2002 roku wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów.
Prezes PEPEES S.A. znalazł się wśród zaszczytnego grona 12 przedsiębiorców, którzy odnieśli znaczące sukcesy lub zaważyły na rozwoju polskiej gospodarki w minionym roku. Gala wręczenia nagród odbyła się w wyjątkowo uroczystej atmosferze, wśród licznie przybyłych gości znanych szerokiej publiczności.
Nagrodę Super Wektora 2017 otrzymał Premier RP Mateusz Morawiecki za nakreślenie Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz przekonanie sił politycznych do realizacji tego planu, a także za oddanie w dokumencie należnego miejsca polskim przedsiębiorcom.
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej to najstarsza i największa apolityczna organizacja zrzeszająca przedsiębiorców z całego kraju, która działając w ich interesie wspiera ważne inicjatywy, integruje środowisko oraz występuje w imieniu wspólnych celów środowiska biznesu do administracji publicznej i decydentów.
Prestiżowa statuetka Wektora 2017 przyznana Prezesowi PEPEES S.A. jest wielkim wyróżnieniem, ale i motywacją do stałego rozwoju firmy, jak również nieustającego zaangażowania w poprawę życia lokalnej społeczności.

2018-01-15 14:56 Opublikował: Przemysław Modzelewski