Strona główna » O firmie » Wydarzenia

PEPEES S.A. Wybitnym Eksporterem Roku 2017

  • PEPEES S.A. Wybitnym Eksporterem Roku 2017

Mamy zaszczyt poinformować, iż Stowarzyszenie Eksporterów Polskich przyznało Przedsiębiorstwu Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. nagrodę „Wybitny Eksporter Roku 2017” w kategorii Eksportowy Produkt Roku 2017 za eksport skrobi ziemniaczanej.
Zaszczytny tytuł wraz z Pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich jest wyrazem uznania za zaangażowanie w działalność eksportową, sprzyjającą budowaniu pozytywnego wizerunku polskich produktów za granicą.
Stowarzyszenie Eksporterów Polskich jest organizacją z kilkunastoletnim stażem, zrzeszającą eksportów ze wszystkich branż i regionów kraju. Misją organizacji jest zwiększanie ekspansji na rynki zagraniczne oraz ułatwianie polskim przedsiębiorcom kontaktów z kontrahentami z innych krajów. Organizacja monitoruje obecność rodzimych przedsiębiorców na obcych rynkach i na podstawie skrupulatnie zweryfikowanych danych ocenia skalę eksportu oraz potencjał polskich produktów za granicą.
Obecność w znamienitym gronie Wybitnych Eksporterów Roku 2017 sprawia, że będziemy nieustannie starali się przyczyniać do wzrostu eksportu oraz zwiększania udziału  i znaczenia Polski na rynku międzynarodowym.
Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. mogło być najlepszym ambasadorem polskiej marki na arenie międzynarodowej.

2017-11-28 08:09 Opublikował: Przemysław Modzelewski