Strona główna » O firmie » Wydarzenia

PEPEES S.A. sponsorem zabawy sylwestrowej na Starym Rynku w Łomży!

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. zostało sponsorem Łomżyńskiej Sylwestrowej Nocy 2017/2018.
Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Miejski w Łomży, który zadba o całościową organizację, zapewniając liczne atrakcje.
Tegoroczna impreza sylwestrowa to wiele godzin zabawy przy dźwiękach różnorodnej muzyki. Wśród artystów znajdzie się rockowy zespół Farba, skrzypek Maestro Chives, formacja muzyki rozrywkowej Mejk. Gwiazdą wieczoru będzie znana ogólnopolskiej widowni artystka, która łączy w swojej twórczości wiele rodzajów muzyki – pop, rap i hip-hop – Cleo.
Podobnie jak w ubiegłych latach, z całą pewnością i w tym roku impreza zgromadzi wielu łomżan oraz mieszkańców okolic, którzy wspólnie będą mogli świętować nadejście nowego roku. Wiele godzin wspólnej zabawy to doskonała okazja integracji lokalnej społeczności. Popularność, jakim cieszy się wydarzenie świadczy o tym, że mieszkańcy co roku czekają na wspólne świętowanie.
Impreza sylwestrowa to nie pierwsze lokalne wydarzenie, w które angażuje się PEPEES S.A. Jest to jednak doskonałe zwieńczenie działań, jakie prowadziliśmy na rzecz miasta. Staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieją się ważne dla mieszkańców Łomży i lokalnej społeczności wydarzenia i mamy nadzieję, że kolejny rok pozwoli dalej wspierać cenne inicjatywy, które służą budowie miasta i potęgują siłę regionu.

2017-12-21 15:31 Opublikował: Przemysław Modzelewski