Strona główna » O firmie » Wydarzenia

Publikacja na łamach AgroIndustry

Z przyjemnością informujemy, że w zeszłym tygodniu gościliśmy w siedzibie PEPEES S.A. w Łomży redaktor Dominiką Pulian z AgroIndustry.

     Wydawnictwo AgroIndustry dociera do podmiotów mających wpływ na kształtowanie polskiego przemysłu rolno-spożywczego, a także uczelni wyższych i ich bibliotek. Magazyn kierowany jest do kadry zarządzającej i technicznej: prezesów, dyrektorów zakładów produkcyjnych, specjalistów d/s utrzymania ruchu, ochrony środowiska, technologów, automatyków, szefów działów produkcji, kontroli i zapewnienia jakości, szefów działów zaopatrzenia oraz rozwoju produktów w zakładach produkcji spożywczej.
W rozmowie z Członkiem Zarządu PEPEES S.A. Tomaszem  Rogalą poruszone zostały aktualne zagadnienia polskiego rynku rolno-spożywczego i branży przetwórstwa ziemniaka. Dowiemy się też, jakimi wartościami kierują się partnerzy firmy podczas kreowania strategii firmy. W publikacji przedstawione zostaną między innymi wyzwania przed jakimi stoja polskie przedsiębiorstwa takie jak PEPEES S.A., cele i priorytety krajowej polityki rolnej i oczekiwania stawiane Wspólnej Polityce Rolnej.  

2018-03-14 19:46 Opublikował: Przemysław Modzelewski