Strona główna » O firmie » Wydarzenia

PEPEES S.A sponsorem wydarzenia Motoserce w Łomży

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEEES S.A ponownie zostało sponsorem tegorocznej edycji akcji Motoserce w Łomży.

 Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Motocyklistów Łomżyńskich Wild Dogs Łomża oraz Miasto Łomża. Głównym założeniem akcji jest zbiórka krwi i promowanie bezpieczeństwa na drodze.  19 maja od godz. 12 na Starym Rynku będzie można oddać krew.
Na uczestników wydarzenia będzie czekało wiele atrakcji, w tym przejazd Autosanem z lat 80., koncerty rockowej muzyki oraz zabawy dla najmłodszych. Przewidywane jest również mnóstwo nagród – w tym vouchery na niedawno uruchomione w Łomży ŁoKeRy. Na otwarcie sezonu o godzinie 15.00 rozpocznie się parada motocyklistów.
Wieczorem dla mieszkańców Łomży wystąpią między innymi członkowie zespołu Big Day oraz gwiazda zespołu – węgierskiego tribute bandu Hollywood Rose, który zagra utwory legendy rocka – Guns’n’Roses.
Spółka PEPEES  często angażuje się w lokalne wydarzenia, a ta akcja jest szczególnie ważna ze względu na swoją idee. Cieszy nas fakt, że w Łomży są organizowane tak często wydarzenia prozdrowotne i prospołeczne. Przyczyniamy się do realizacji projektów na rzecz miasta, bo wspieramy cenne inicjatywy” – podkreśla wiceprezes PEPEES S.A, Tomasz Rogala.

2018-05-18 11:16 Opublikował: Przemysław Modzelewski