Strona główna » O firmie » Misja

Misja

  • Misja
  • Misja
"Kreować i dostarczać na rynek produkty o wysokiej wartości dla klienta - skuteczne, wyspecjalizowane, innowacyjne" to zdanie, które towarzyszy naszej działalności przez cały rok i wyznacza nam cele, które chcemy osiągać.

Jesteśmy polską firmą, od lat dostarczającą Klientom produkty najwyższej jakości. Położenie geograficzne naszych zakładów, różnorodność produkcji, połączone z najwyższą jakością surowców, ukierunkowaniem na innowacyjność i przejrzystość relacji z dostawcami, czynią nas wiodącym podmiotem na rynku branży skrobiowej oraz pozwalają na dalszy rozwój nie tylko na rynkach lokalnych i krajowym, ale i na rynku globalnym.

Podstawą działania naszej firmy jest zrozumienie trendów w branży i potrzeb naszych Klientów. Konsekwentnie dbamy o wysoką jakość naszych produktów, wprowadzamy innowacyjne i proekologiczne rozwiązania.

Jakość pozyskiwanych surowców, a co za tym idzie – naszych produktów, jest dla nas najwyższym priorytetem. Wdrożyliśmy systemy ISO 22000, ISO 9001, HACCP i BRC, stosujemy rygorystyczne normy i dążymy do ciągłej poprawy naszych możliwości. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie i utrzymywanie bezpiecznego miejsca pracy w naszych fabrykach. Wspieramy także współpracujących z nami plantatorów w dbaniu o bezpieczeństwo podczas prac rolnych. Stale doskonalimy metody produkcji, a także wprowadzamy do naszej oferty innowacyjne produkty. Współpracujemy z uczelniami wyższymi oraz ośrodkami badawczymi.

Nazwa PEPEES od kilkudziesięciu lat jest na stałe wpisana w historię, rynek i koloryt Łomży, znana w domach blisko tysiąca osób zawodowo związanych z Firmą nie tylko dzięki funkcjonującym na rynku produktom. PEPEES jest mecenasem wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych i środowiskowych.

Rozwój polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich oraz zapewnienie miejsc pracy lokalnym społecznościom leżą u podstaw naszej działalności. Aby to osiągnąć, PEPEES S.A. planuje stworzyć silny kapitałowo holding (Polska Skrobia) w polskiej branży skrobiowej, który byłby konkurencją dla europejskich potentatów z Niemiec, Holandii czy Francji.
2013-11-12 09:40 Opublikował: Konserwator strony